?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

...оскільки всі згіршилися:

Чому закон наказує побивати камінням, тобто карати на смерть без досудового розслідування та суду, особу, яку вхопили під час здійснення перелюбу? Бо є невідвертально стверджуваний доконаний факт порушення закону, який задля обставин викриття не потребує доведення і судової дискусії.

Чому Ісус Христос на заклик "ось жінка, яку взято у здійсненні перелюбу, - Закон каже побивати таких каміннями, а Ти що скажеш?" - чому Ісус на той заклик відповідає: "Хто з вас без гріха, хай першій кидає камінь"?

Бо звісно, щоби схопити когось під час здійснення перелюбу, треба протягом якогось відтинку часу спостерігати крадькома той самий процес. Натурально, що той, хто спостерігає, збуджується не менш, а навіть більш за того, хто вчиняє перелюб, - бо ідентифікується з обома перелюбниками. Якщо би так не було, тоді б не було і порнухи.

Порнуха, кажуть, буває відео, ауді та словесна. В моральному сенсі різниці між ними нема ніякої, бо її наміром і метою є осягнення одного й того ж самого ефекту - ментальної мастурбації.

Отож, оскільки в Україні триває мас-медійне порно-шоу з приводу недоведеного факту сексуального злочину, оскільки завдяки потузі мас-медіїв сотні тисяч "пересічних" обсмоктують та прокручують, обговорюють та уявляють собі... Оскільки нічого вже не поробиш, бо вже всрало сталося і дотепний фарисей на нічному шоу вже поставив питання "А ви що скажете?" - і непричетних вже нема...

Позостається одна тільки відповідь: "Хай розв'язують справу ті, хто не спокусився спостерігати, хто відсторонився і не дав себе вхопити емоційному збудженню, кому старчило тямки не влазити у всеукраїнське обсмоктування недоведеної справи та дрочитися з чужої біди та побудливо уявляти собі можливі обставини чужого гріха..."

Чи ви забули, що чужим гріх не буває? Що так само, як святість одного багатьох освячує, так само в єдиному народі гріх одного плямить весь нарід?
Чи ви забули, що розмови та осудження тільки поширюють гріх, але не знищують його?
Чи ви забули, що єдине, чим гріх є знищений, - це Кров Христова і особисте каяття за себе і за гріхи світу?
Чи ви забули, що моральність прадідів полягала у тому, щоби не допустити гріх до своєї оселі, - не у тому, щоби зловтішно карати, коли вже сталося? Бо якщо ворог вдерся до дитинця фортеці - то вже всі програли і всі у полоні. А той, хто цурається визнати себе серед тих, що переможені та й у полоні ворожому, - той найгірший зрадник.

Чого ж ви тішитеся, споглядачі та споживачі рабської "свободи слова" обмови та наклепу? Кому даєте себе за язик тягнути - тому ж самому  "аристократичному" жидівству, яке і Сина Божого намагалося так само спокушувати?

Не про злочин йдеться: якщо злочин доведений, то хай ім'ям народу буде належно покараний. Але тоді карайся і ти, котрий став співпричетним злочинові, коли долучився до нього брудними очима, вухами та язиком під час пліткувань та обговорювань, на які ти не мав жодного доручення та уповноваження.

І не питайся, за ким дзвонить дзвін... Бо коли б'ють на сполох - всі мають горе!

Comments

( 23 коментарі — Прокоментувати )
alexbard
17 жовтень 2009 08:44 (UTC)
Що, вже й по телебаченню цю гидоту роздмухали?
Капець...
Я думав то більше "Обозреватель" як любитель "гаряченького", щось роздмухує...
khoma
17 жовтень 2009 08:46 (UTC)
чому я не чую таких проповідей (майже не чую) в недільні літургії? От вам, панове, практично-прикладна і ужиткова проповідь про нас всіх. Не про якісь незрозумілі теологічні поняття, а "про жизнь".
Дякую.
alex_from_kiev
17 жовтень 2009 08:47 (UTC)
Сильно. Дякую.
muy_verde
17 жовтень 2009 09:00 (UTC)
ДЯКУЮ!краще сказати неможливо...
liuda_y
17 жовтень 2009 09:24 (UTC)
вибачаюся за цинізм...
але хвиля бруду вже така, що:
- не змовчав - ага, не дарма в нього тоді касети вилучали... то його відмазали недоторкані покровителі...
- змовчав - ага, в самого рило в пуху... ховається...

скільки людей ця хвиля ще скалічить (в різному сенсі) - невідомо.
і що робити?
mikawai
17 жовтень 2009 10:32 (UTC)
Прекрасна проповідь, дякую.
sirielle_mellon
17 жовтень 2009 12:41 (UTC)
Моя провина, моя провина, моя велика провина...
shtunda
17 жовтень 2009 17:46 (UTC)
Дуже важко не погодитись.
Дякую.
olhica
17 жовтень 2009 18:07 (UTC)
.!
dobryj_vechir
17 жовтень 2009 20:22 (UTC)
дякую
sergm
17 жовтень 2009 20:44 (UTC)
Дякую, Отче.
jesfor
17 жовтень 2009 20:55 (UTC)
добре написано, але з цим не погоджуюся "Чи ви забули, що розмови та осудження тільки поширюють гріх, але не знищують його?"

За вашою логікою, засудження гомосексуалізму сьогодні церквами - поширює його?
otiec
17 жовтень 2009 23:15 (UTC)
поширює не засуд, а балачки про "клубнічьку"
ККЦ, 2357: гомосексуальні дії є безумовно беззаконням і важкою формою розбещення.

ККЦ, 2358: Довольно значительное число мужчин и женщин имеют врождённую тенденцию к гомосексуализму. Эти люди не сделали сознательного выбора в пользу гомосексуализма; для большинства из них это состояние является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всякой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божью в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния.
............................

Так каже Єдина Свята Соборна Апостольска Церква, і я з нею є повністю однієї думки. Така позиція Церкви аж ніяк не поширює гомосексуалізм.

Ви хочете побалакати про відношення Церкви до цього болючого феномена? Не тут. Не тепер. Не зі мною (бо не хочу).

Але якщо Ви хочете побалакати про гомосексуальні дії, то змушений Вас попередити, що такі балачки є небезпечними, бо обговорення гріха часто стає причетністю до гріха, тобто поширює гріх.

Здається ми досягли порозуміння - і годі на тим.


Edited at 2009-10-17 23:17 (UTC)
pav1o
18 жовтень 2009 09:53 (UTC)
Саме так.
uka_didych
19 жовтень 2009 07:35 (UTC)
Дякую, отче!
gura_nata
21 жовтень 2009 07:43 (UTC)
жаль, что такого мнения придерживаются единицы
vadim_aero
21 жовтень 2009 22:06 (UTC)
TV
А как грех обтекает святого? Не липнет? Или "работа" святого нужное "поверхостное натяжение" вокруг создает, и грех через поверхность уже не проникает внутрь?
Ведь внутрях колокол знонит: "смотри,- твое! Дурак, все давно уже да, а ты все нет! Все пропустишь! И Жалеть будешь"!
Вероятно колокол этот умеет святой утихомирить, но не снять вовсе, а так приглушить :) Юмор уместен: колокол есть, но не грешит, но есть.

Лет 100, 500, 1000 назад, мимо порнушки прошли, и не запачкались об нее... А порнушка видать в те времена была сильней, натуральней.
otiec
22 жовтень 2009 08:41 (UTC)
Re:Един Свят - Един Господь - Иисус Христос
Хорошо спрашиваешь, однако... Если только помнишь, что один - без греха, и ради Него без греха одна единственная. Мать и Сын. Сын, и ради Сына - Мать.

Так вот: святого грех не обтекает, но и не липнет. Святого грех просяк насквозь - но при этом не стал его грехом. Святой грех принял, но не присвоил. Поэтому Он, будучи чуждым греха, стал жертвой за грехи наши, и, восприяв наш грех, уничтожил в себе нашу долговую запись.

О! Вексель! Долговые обязательства возможно взять от непосредственных изначальных субъектов долговых отношений: самого долга это не меняет и не отменяет. Долг всё так же есть, и он обязательно к кому-то относиться. Кто-то всегда должен.

Оно ведь как получается: либо по любви, либо за чужой счёт. Третьего не дано. Если придумаешь третье, непременно сообщи!

Святой - по любви. Но это только один раз случилось - и всех спасло. Такая вот благодать. С тех пор (как и до того) живём этой благодатью - то есть за счёт благодати, за Его счёт и за счёт тех, кто на Его счёт... Т.е. - не по любви, а по потребительской потребности. Т.е. - проституция и порнография.
А вот каким путём бляди, мастурбаторы, порнушники и "всякая мразь" оказывается святыми - это за пределами объяснений. Но ведь оказываются! В отличие от гигиенических фарисеев, соблюдших нормативы и регламенты... Подонки, стервы и курвы наследуют святость Царствия, а неспасённые благочестивые изгоняются вон... что не оправдывает ни порнуху, ни всякую мразь. Всего лишь заставляет изумляться, только-то и всего!
iulias
25 жовтень 2009 09:43 (UTC)
Чого ж ви тішитеся, споглядачі та споживачі рабської "свободи слова" обмови та наклепу? Кому даєте себе за язик тягнути - тому ж самому "аристократичному" жидівству, яке і Сина Божого намагалося так само спокушувати
а фарисеях так изячно изъясняетесь?
otiec
26 жовтень 2009 13:18 (UTC)
стилистическое соответствие жанру
iulias
25 жовтень 2009 10:20 (UTC)
"Оно ведь как получается: либо по любви, либо за чужой счёт. Третьего не дано. Если придумаешь третье, непременно сообщи!"
А как же банальное насилие?
otiec
26 жовтень 2009 13:19 (UTC)
банальное насилие - это как раз и есть "за чужой счёт" вопреки протесту.
aheva
06 листопад 2009 10:38 (UTC)
що за тупість так принижуватись
( 23 коментарі — Прокоментувати )

Latest Month

березень 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tags

Розроблено LiveJournal.com
Designed by chasethestars